2:1 Bartek Sokołowski

3:1 Dawid Brodzicki

4:1 Dawid Brodzicki (karny)

5:1 Adam Dąbrowski

Pewne zwycięstwo GKSu. Górnik w tym spotkaniu dominował, stwarzał więcej sytuacji i zasłużenie zwyciężył. Goście tylko kilkukrotnie na początku pierwszej i drugiej połowy zagrażali naszej bramce. Mecz rozpoczął się minutą ciszy w celu upamiętnienia naszego kolegi z boiska - Łukasz, który grał w sąsiednim Niebocku. Na prowadzenie wychodzimy bardzo szybko po brmkach Filipa i Dawida. Dwubramkowe prowadznie uśpiło nasz zespół co poskutkowało utratą bramki po rzucie rożnym. Na szczęście szybko się podnosimy i zdobywamy bramkę na 3:1 i takim wynikiem kończy się 1 połowa. Wynik co prawda mógł być wyższy do przerwy ale brakło skuteczności. W drugiej połowie pierwsi zaatakowali goście i tylko dzięki świtnej interwencji Florka nie tracimy bramki. Chwilę później stwarzamy sobie dalej dobre okazje bramkowe, ale albo brakuje celności albo świetnie broni bramkarz LKSu. Po faulu na Kamilu Rybie po raz drugi w tym meczu karnego wykorzystuje nasz kapitan. Tuż przed końcem spotaknia wynik, wolejem z około 30 metrów ustala Adam Dąbrowski. Reasumując, zwycięstwo w pełni zasłużone i mogło być bardziej okazałe.

Rywalom dziękujemy za mecz  i życzymy powodznia dalej.

Teraz przed Górnikiem wyjazd do Izdebek i na pewno będzie to trudniejszy mecz niż ostatnie 3 spotkania lecz liczymy na kolejne punkty!