2017-09-03, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Zryw - Górnik:

11' - 1:0 Dydnia

13' - 1:1 Ryba Kamil

17' - 1:2 Brodzicki Dawid

23' - 1:3 Ryba Kamil

28' - 1:4 Glazar Albert

31' - 2:4 Dydnia z karnego

38' - 2:5 Glazar Albert

39' - 2:6 Żyłka Rafał

45' - 2:7  Lasek Piotr

47' - 2:8 Kędra Filip

66' - 2:9 Kędra Filip

70' - 2:10 Kędra Filip

72' - 2:11 Orłowski Jerzy

Jak widać mecz obfitował w sporą ilość bramek. Tradycyjnie już zawodnicy Górnika drzemią przez pierwsze 10 minut czego efektem była stracona bramka. Na szczęście szybko odrobiliśmy straty i wyszliśmy na prowadzenie, którego jak się okazało nie oddaliśmy. Mecz toczony był w dość nerwowej atmosferze, ponieważ na spotkaniu było obecnych tylko 2 arbitrów i jak wiadomo to zawsze wywołuje różnego rodzaju spory. Nasi zawodnicy jednak w przeciwieństwie do gospodarzy (grających w pierwszej połowie w 10) skupili się na grze, a nie dyskusji z arbitrem głównym. W drugiej połowie Zryw skompletował jedenstke lecz nie na długo bowiem za 2 żółte kartki jeden z ich zawodników zszedł z boiska w 68 minucie. Dużo się  działo i dużo można pisać o tym meczu lecz należy skupiać się już na kolejnym i poprawić kilka elementów, które nadal nie funkcjonują zwłaszcza w pierwszym kwadransie po rozpoczęciu. Wysokie zwycięstwo cieszy i na pewno buduje, oby tak dalej.

Rywalom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia dalej.

Za tydzień zapraszmy w niedzielę na mecz z LKSem Wzdów, a w sobotę na derby juniorów młodszych z Górkami o 16:00!

herb GKS Górnik Grabownica Informacje o kadrze GKS Górnik Grabownica

1. Kamil Florek
2. Jakub Prugar
3. Bartosz Jatczyszyn ??ta kartka  zmiana 80" Paweł Jakiel
4. Grzegorz Górniak  zmiana 60" Adam Dąbrowski  (1 asysta)
5. Adam Górniak  (1 asysta)  zmiana 60" Dawid Sokalski
6. Rafał Żyłka bramka  (2 asysty)
7. Lasek Piotr bramka
8. Kamil Ryba bramka bramka  (2 asysty) ??ta kartka  zmiana 70" Jakub Górniak
9. Albert Glazar bramka bramka
10. Filip Kędra bramka bramka bramka  (1 asysta)  zmiana 70" Jerzy Orłowski bramka
11. Brodzicki Dawid kapitan bramka  (1 asysta)  zmiana 80" Adrian Kucab ??ta kartka