Cenne zwycięstwo!

• autor: grzegorzjunior, 2011-04-17 18:49

W dzisiejszym meczu wygrywamy 2;1 z Zarszynem..

Czytaj dalej...

Od samego początku obie drużyny zaczęły atakować. Pierwsza bramka dla nas mogła już wpaść w 9minucie, ale  Michał Tympalski trafia w słupek po dośrodkowaniu Dawida Brodzickiego. Trzy minuty później groźnie zaatakowali goście, piłkę  odbija Lasek i ląduje ona koło Łukaszewskiego a ten wybija na rzut rożny. W 25minucie Michał Tympalski uderza z wolnego ale bardzo niecelnie piłka przelatuje wysoko nad bramką. Kolejny groźny strzał oddany przez Garego w 35minucie z około 20metrów, piłka przelatuje minimalnie obok słupka. Sześć minut później Wójcik decydują się na strzał piłkę w polu karnym ręką łapie jeden z graczy gości i sędzie wskazuje na wapno, wykonawcą karnego był Wójcik który zmienił wynik meczu na 1:0. Do przerwy wynik pozostał bez zmian, w pierwszej połowie było dużo gry w środku boiska oraz wiele głupich strat piłek przez jedną i drugą drużynę.

Bardzo dobrze mogła zacząć się druga połowa dla nas, bo w 47minucie przeprowadziliśmy groźną akcję. W pole karne dośrodkował Suwała prosto na głowę Glazara, a ten uderzył w światło bramki piłkę rękami odbił bramkarz i ta odbiła się od poprzeczki i wylądowała pod nogami Michała Tympalskiego który nie trafił na pustą bramkę, piłka przeleciała obok słupka. Trzy minuty później groźny strzał Brodzickiego, ale dobrze broni bramkarz. Aż do 80 minuty było wiele nie czystych zagrań dużo strat i faulów z jednej i drugiej strony. W 81minucie groźną akcję przeprowadza Zarszyn, jeden z zawodników oddaje strzał z ok 25m minimalnie nie celny. Dwie minuty później goście strzelają bramkę po dużym zamieszaniu w naszym polu karnym.

Walczyliśmy do końca i w 90minucie przeprowadziliśmy bardzo ładną akcję i strzeliliśmy bramkę na 2;1, piłkę w siatce gości umieścił Rachwał.

GKS Górnik Grabownica - Zgoda Zarszyn 2:1(1:0)

Bramki: 1:0 wójcik 41",1:1 Żuchowski 80", 2:1 Rachwał 90".