KRÓTKA ZAPOWIEDŹ 9 KOLEJKI :)

• autor: slawekkk, sanmax, 2009-10-02 14:05

Już w najbliższą niedziele zostanie rozegrana 9 kolejka piłkarskich rozgrywek „B” klasy Krosno gr. 1. W rozwinięciu  prezentujemy  krótką zapowiedz wszystkich spotkań…

Wicelider w Górkach !

Drużyna  Drewiarza zagra w niedzielę w Górkach. Choć faworytem tego spotkania powinien być  zespół z Rzepedzi to zawodnicy z Górek na pewno będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością za ubiegłotygodniową porażkę w derbach z Górnikiem oraz szukać cennych punktów na swoim terenie. A więc trzymamy kciuki za Górki żeby odebrały pkt. naszemu sąsiadowi w tabeli.

Na stracenie !

Bukowianka Bukowsko podejmie na swoim boisku ostatnią w tabeli Ropienkę, która jako jedyna nie wygrała jeszcze meczu w tym sezonie. Zawodnicy z Bukowska sezon rozpoczęli słabo, jednak z meczu na mecz idzie im coraz lepiej i kibice w Bukowsku liczą na trzecią wygraną z rzędu. Krokusowi pozostaje walka do upadłego o jak najlepszy wynik.

Bitwa w Niebieszczanach !

Czarny koń tych rozgrywek czyli drużyna Płowiec wybiera na spotkanie do Niebieszczan, gdzie na pewno nikt nie darzy ich szacunkiem ale „co ich nie zabije to ich wzmocni”. Remix przed sezonem okazywał wielką chęć awansu ale patrząc po pozycje w tabeli raczej na chęciach się skończy. Wynik otwarty ze wskazaniem na Płowce.

Ciekawie w Jankowcach !

Obie drużyny w ostatniej kolejce poniosły porażki. Bieszczady zagrają w roli faworyta z racji swojego boiska. Nowosielce nie stoją na straconej pozycji ale wydaje się że dopadł ich poważny kryzys bo od dwóch spotkań nie zdobyli nawet punktu co na spadkowicza nie przystoi.

Walka o pozycję !

Mecz beniaminków zapowiada się bardzo ciekawie obie drużyny zgromadziły po 8 pkt. lecz Bumar rozegrał jedno spotkanie mniej od Victorii. Rudenka niespodziewanie pokonała na wyjeździe   w poprzedniej kolejce Szarotkę Nowosielce 2:0 zaś Niebocko przez głupotę działaczy z Lutowisk zainkasowali 3pkt. Faworytem wydaje się być zespół z Rudenki .

Derby Bieszczad !

Jeżeli władze Otryt-u dopełnią formalności to zapowiadają się ciekawe derby w których na pewno nie zabraknie ostrej walki oraz bramek. A kto więcej ustrzeli  okaże się po meczu Lutowisk z Bezmiechową.

Pauza: Sokół Domaradz

Zapowiedz meczu Stal II Sanok – GKS GÓRNIK GRABOWNICA w wydarzeniach na głównej stronie.