statystyki szczegółowe

Aktualności

PP: Górnik na luzie nokautuje Trześniów:)

• autor: timek4, 2009-09-09 20:34
W meczu pierwszej rundy PP pokonaliśmy zespół występujący obecnie w C klasie LKS Trześniów 6:0, w rozwinięciu opis spotkania...

Na to spotkanie do dyspozycji Trenera byli wszyscy zawodnicy, jednak z uwagi na najbliższy mecz ligowy  i drobne urazy dał odpocząć Łukaszewskiemu oraz Tymkiewiczowi. Nie zagrał również Mrozek , cały mecz rozegrał rezerwowy bramkarz Irzyk. Ponadto szanse na pokazanie się otrzymali  inni zawodnicy rezerwowi  Z uwagi na dużą ilość sytuacji zwrócę uwagę tylko na zdobyte bramki:

39 minuta 0:1 – prostopadłą piłkę od Chrobaka dostaje Kocyłowski będąc sam na sam odgrywa jeszcze do Glazara a ten pakuje piłkę do pustej bramki.

45 minuta 0:2 – b. podobna sytuacja do pierwszej bramki , Jaśkiewicz wychodzi sam na sam odgrywa do Rachwała a ten strzela z bliska do pustej bramki.

52 minuta 0:3 – piłkę z narożniku pola karnego do Rachwała zagrywa Hędrzak T. a ten uderza z ostrego kąta na krótki słupek.

57 minuta 0:4 – w zamieszaniu podbramkowym Jaśkiewicz K. uderza z ok. 10 m z woleja piłkę odbija jeszcze bramkarza ale piłka wpada do siatki.

70 minuta 0:5 – nieudana pułapka ofsajdowa , prostopadła piłka od Chrobaka do wychodzącego z głębi pola Szewczyka ten będąc oko w oko z bramkarzem odgrywa do Hędrzaka T. a ten strzela do pustej bramki

79 minuta 0:6 – akcja z prawej strony, bramkarz wychodzi do piłki w narożnik pola karnego uprzedza go Hędrzak G.,  dogrywa piłkę do Chrobaka na 16 m ten uderza z pierwszej piłki na bramkę. Bramkarz zdążył wrócić na linię bramkową lecz nie popisuje się przy interwencji , piłka odbija się od słupka i zatrzymuje się tuż przed linią bramkową , najszybszy jest Hędrzak T. który dobija futbolówkę do bramki.

Kolejny mecz gdzie szwankuje skuteczność napastników mimo strzelonych aż 6 bramek. Z gry można być bardziej zadowolonym chociaż gra się tak jak przeciwnik pozwala a ten nie był wymagającym rywalem. Reasumując awansowaliśmy do II rundy gdzie czekają już drużyny z wyższej półki. Mamy nadzieję na ciekawe pojedynki w  PP w tym sezonie oraz sprawdzenie swoich umiejętności z drużynami z wyższych klas rozgrywkowych, jednak PP należy traktować jako dobry trening a główny cel w tym sezonie jest wszystkim dobrze znany.

Skład Górnika:

Irzyk Marcin  - Grządziel Marcin , Jędruch Rafał, Słota Mateusz  ( 45" Szewczyk Stanisław ), Kondoł Krzysztof - Chrobak Tomasz , Rachwał Łukasz ,Kocyłowski Łukasz ( 70" Brodzicki Dawid ), Suwała Rafał  (75" Hędrzak Gracjan) - Jaśkiewicz Krzysztof, Glazar Sławomir  ( 45" Hędrzak Tobiasz ).

LKS TRZEŚNIÓW 0-6 (0-2) GÓRNIK GRABOWNICA

Bramki: 0:1 Glazar 39" 0:2 Rachwał 45" 0:3 Rachwał 52" 0:4 Jaśkiewicz K. 57" 0:5 Hędrzak T 70" 0:6 Hędrzak T. 76"

Gracze meczu: Hędrzak Tobiasz, Rachwał Łukasz (Górnik)