statystyki szczegółowe

Aktualności

Przerwana zła passa meczów na wyjeździe !!!

• autor: timek4, 2008-10-20 21:18
Po 2 porażkach z rzędu na wyjeździe odnieśliśmy cenne zwycięstwo 3:0 w Bezmiechowej nad Lotniarzem i awansowaliśmy na 2 miejsce w tabeli :]
Mecz rozpoczął się bardzodobrze dla naszej drużyny bo już w 15 min. meczu objęliśmy prowadzenie. Rzutwolny z linii pola karnego wykonywał Rachwał - mocnym strzałem pod poprzeczkęotworzył wynik spotkania. W 20 min. mogło być już 2:0 , rajd lewą stronąprzeprowadził Glazar , wrzucił w pole karne do Chrobaka który strzelił głowąlecz Karwaj zdołał sparować piłkę na poprzeczkę. Górnik prowadził grę agospodarze ograniczali się do dalekich podań do napastników. Po jednej z nichmogli wyrównać , błąd popełnił Mrozek piłka wypadła mu z rąk za obręb polakarnego lecz strzał Latuska zdołali zablokować obrońcy. Groźni byli też wstałych fragmentach gry gdzie kilkukrotnie w zamieszaniu mogli zdobyć bramkęlecz dobrze spisywał się Mrozek. W połowie Górnik miał jeszcze 2 sytuacje samna sam lecz Kolejno Dorotniak i Brodzicki strzelali w bramkarza. II połowa byłabardziej wyrównana Lotniarz poszedł mocno do przodu . Górnik wyprowadzał groźnekontry. W 55 min. piłkę za połową dostał Dorotniak , minął obrońcę i od 30 mbył sam przed bramkę Lotniarza ,lecz górą wyszedł Karwaj. Najlepszą sytuacjędla Lotniarza zmarnował w 60 min. Dudek w zamieszaniu pod bramką Górnikaprzejął piłkę i mając tylko Mrozka przed sobą nie trafił w bramkę. Dogodnąsytuację zmarnował Tympalski strzelają z 10 m obok słupka. Wreszcie po kolejnejkontrze było 2:0 . W 75 min. Glazar zagrał na skrzydło do Tympalskiego tenwbiegł w pole karne odegrał do tyłu do Chrobaka a ten z 10 m mocnym strzałem wdługi róg nie dał szans Karwajowi. Po tej bramce Gospodarze stracili wiarę wdobry wynik . Górnik przeważał czego konsekwencją była  3 bramka. z 20 mrzut wolny wykonywał Glazar -  posłał piłkę obok muru tuż przy słupku ibyło 3:0. Wynik mógłby być znacznie wyższy gdyby dogodne sytuacje wykorzystaliBrodzicki, Hędrzak, Tympalski .

Lotniarz Bezmiechowa - Górnik Grabownica 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Rachwał (15, wolny), 0:2 Chrobak(75), 0:3 Glazar (85, wolny)

Lotniarz:Karwaj - Lenartowicz, T. Otta, K. Bańczak, Osenkowski, Kabala - Bielak, E.Bańczak,Dudek - Latusek, Madej

Górnik: Mrozek - Słota, Lorenc, Łukaszewski (70 Kondoł), Rachwał -Chrobak, Tympalski, Glazar, Kocyłowski - Dorotniak (63 Hędrzak), Brodzicki

Sędziowali: Bocoń, Szałajko (Sanok)
Żółte kartki: Bielak (Lotniarz) Widzów: 100

Gracz Meczu :Sławomir Glazar (Górnik)