Aktualności

Przegrana w kiepskim stylu ;(

• autor: sanmax, 2010-10-24 11:45

W dzisiejszym meczu przegrywamy 3:0 z Płomieniem Zmiennica...

Początek meczu nie zapowiadał tak słabej gry w wykonaniu Górnika, mecz przez pierwsze kilkanaście minut stał na wyrównanym poziomie. Po tym okresie Zmiennica dochodzi do głosu, która praktycznie zamyka naszych zawodników na własnej połowie. Efektem tego był stracony gol w 24 minucie, po błędzie obrony i bramkarza. W pierwszej części Górnik nie stworzył żadnej groźnej sytuacji bramkowej i do przerwy przegrywaliśmy 1:0. Na drugą odsłonę Górnicy wychodzą z jedną zmianą słabo dysponowanego Koraba zmienia Tympalski. Od początku gra obydwu zespołów wyglądała chaotycznie dużo niedokładności i strat co przekładało się na coraz gorsze widowisko. Około 65 minuty sędzia dyktuje   karnego z kapelusza dla gospodarzy , którego  na gola zamienia Dziedzic. Oczywiście nie doszło by do tej kontrowersyjnej sytuacji gdyby Chrobak zamiast wybijać piłkę próbował podciągnąć do przodu co się kończy stratą i niesłusznie podyktowanym karnym.  Pod koniec meczu Płomień dorzuca trzeciego gola i przegrywamy 3:0.

Podsumowując mecz stał na poziomie C klasy albo nawet słabiej.  Obydwie  ekipy zagrały bardzo słabe spotkanie z lekką przewagą Zmiennicy, która miała jeszcze kilka sytuacji sam na sam jednak wynikały one nie z dobrej gry lecz z karygodnych błędów naszej drużyny. Jedynie na pochwałę zasługuje walczący w ataku Bryś oraz pomimo błędów Chrobak który miał wiele pracy na naszym przed polu. Kolejny mecz już za tydzień z Orłem Bażanówka żeby wygrać trzeba wyciągnąć wnioski z dzisiejszego spotkania i wziąć się w garść.

LKS Płomień Zmiennica - GKS Górnik Grabownica 3:0(1:0)

autor: ~zawodnik... 2010-10-24 17:44:10

avatar Porazka a przedewszystkim wstyd dla zawodnikow , baardzoi duuzo niedoknadnosci , i niema co zwalac na zle warunki booo wszyscy na jednym boisku maja taakie saame, zeero pomyslu na gre , , gra polega na indywidualnosciach a nie na drozynie w tym zespole , jeezeli nie wychodzi gra techniczna to trzeba chociaz zostawic serce i zdrowie na boisku aa naawet teego brakuje wiekszosci ;/

autor: ~GIEKSA1949 2010-10-24 19:34:03

avatar bardzo trafne podsumowanie meczu. serce do gry tego nam brakuje.

autor: ~znajomy były 2010-10-24 20:56:11

avatar Trzeba wykopac "gwiazdy" które grają za pieniądze, a zostawic młodych perspektywicznych którzy zostawią zdrowie. Ale w tym klubie ludzie którzy mówili prawdę w oczy byli zawsze usuwani, tylko przydupasy zostawali. Mimo wszystko chłopaki wygrywajcie

autor: sciemniacz1 2010-10-24 22:17:33

Profil sciemniacz1 w Futbolowo Każdy jest cwany i wymagający od klubu ale niech sam powie ile dla klubu w życiu cokolwiek zrobił i lepiej popatrzy jak podchodzą do treningów piłkarze,zostali przydupasy a szczury uciekały ,co nie Z.

autor: ~timek4 2010-10-24 23:24:27

avatar nie wiem o takich co zostawali raczej większość ociekła po spadku z okręgówki i a klasy a pozostali nieliczni , niestety nie widzę młodych perspektywicznych zawodników o jakich mówisz ??

autor: ~timek4 2010-10-24 23:26:45

avatar brak treningu był dzisiaj widoczny u wszystkich

autor: esu1991 2010-10-25 06:59:09

Profil esu1991 w Futbolowo bramki dla Zmiennicy: 2x Dziedzic Tomasz Kułak Paweł

autor: sanmax 2010-10-25 20:49:37

Profil sanmax w Futbolowo niestety zmiany są potrzebne tym składem nie utrzymamy się w A klasie. Szarek w tamtym sezonie grał dobrze czego niestety nie można powiedzieć o tym sezonie, nie wiem może brak Szewczyka tak na niego działa bo z nim się jakoś dogadywali. A przede wszystkim cofanie piłki do tyłu a potem straty albo rozpaczliwe próby wybicia piłki do przodu ile przez takie sytuacje straciliśmy goli -

autor: sanmax 2010-10-25 20:53:17

Profil sanmax w Futbolowo - moim zdaniem przynajmniej połowę czyli - przez głupotę. Dalej Korab wszyscy myśleli że się przełamię a niestety okazuję się że to najsłabszy zawodnik w naszej kadrze.

autor: sanmax 2010-10-25 21:04:06

Profil sanmax w Futbolowo Kocyłowski, Brodzicki, Rachwał, Jędruch, Słota, Tymkiewicz - przynajmniej o połowę słabiej niż w tamtym sezonie. Jaśkiewicz miał kontuzje to może na wiosnę wróci do swojej dyspozycji. Brak Kondoła, Mrozka, Glazara, Szewczyka i słaba postawa poszczególnych zawodników w pełni obrazuje nasza sytuację. Gdyby wszyscy zawodnicy zagrali by na miarę swoich umiejętności

autor: sanmax 2010-10-25 21:06:07

Profil sanmax w Futbolowo to myślę że spokojnie bylibyśmy teraz na miejscu Haczowa czy Iskry. Także walczyć trenować GÓRNIK musi panować.

autor: ~timek4 2010-10-25 22:59:10

avatar zgodzę się z sanmaxem, lecz trzeba mieć na uwadze że poziom znacznie się zwiększył i meczy nie wygramy na stojaka jak w b klasie z każdym trzeba gryźć trawę żeby zdobyć jakieś pkty , może dla naszej drużyny to jest po prostu maksymalny poziom gry ale żeby to stwierdzić musieliby by wszyscy trenować a tak nie jest od jakiegoś czasu o czym świadczą wyniki

autor: sciemniacz1 2010-10-26 08:56:37

Profil sciemniacz1 w Futbolowo jak można uzyskać korzystny wynik ,kiedy w tygodniu nikt nie przyszedł na trening,uważam ,że trzeba rozstać się z obcymi i postawić na swoich nawet gdyby mieli grać w C klasie

autor: marcinirzyk 2010-10-26 10:12:02

Profil marcinirzyk w Futbolowo Wiadome że najlepiej było by postawić na wychowanków, ale sami wiecie jakie teraz czasy są. Jedni studiują, drugim się nie chce, następni znowu wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy. A młodzieży się nie chce grać, bo komputery, imprezy i takie tam.

autor: ~pik 2010-10-26 20:50:52

avatar kogo macie na myśli"obcy"

autor: ~pik 2010-10-26 20:52:12

avatar co może mało pomogli

autor: ~anonim 2010-10-26 21:30:55

avatar Historia stara jak świat, jak się wygrywa to wszytsko jest ok, są chęci i jest mobilizacja, a jak się przegrywa to ...

autor: gaten1 2010-10-26 23:32:03

Profil gaten1 w Futbolowo nie można tego tak dramatyzować ,jeszcze jest 15 meczy i pamiętajcie ,że to jest sport , pewnych spraw nie przeskoczymy,środowiska większe od naszego i tez grają w A klasie.Wszyscy pracujemy społecznie ,tylko nie wszyscy podchodzą do sportu powaznie T.CH.

autor: ~Sieniawa 2010-10-27 16:16:15

avatar Nie tylko u was na treningu posucha! W Sieniawie trener robi sobie rozgrzewkę i po 30 minutach wraca do domu! Takie czasy!!

autor: ~M 2010-10-31 10:11:23

avatar Panowie sranie w banie z tym dziekowaniem za gre obcym bo czy to obcy czy swoj to granie za kiełbase na wyjezdzie i dwie pajdy chleba lub u siebie za 1,5l wody gazowanej sie juz dawno zakonczyło i czy to młody czy starszy ma w dupie bieganie za jakies ochłapy. Woli wyjechac gdzies do pracy czy sie uczyc bo tutaj w tym klubie przyszłosci niema!

autor: ~GKS 2010-10-31 17:31:55

avatar znajomy były!!! Co do twojego komentarza aby wyrzuc tych co graja dla pieniedzy, tymi peniedzami tak nasrało w tym klubie ze ja pier**le!!!. Na miejscu zawodnikow to bym zrobił aby pierd**ili grac jak pieniedzy nie dostaja, powiedziec pieniadze albo walkower dla rywala. Wiec nie pisz takich tekstow bo nie ma sensu najpierw sie zastanow a potem pisz!!!

autor: timek4 2010-10-31 20:15:37

Profil timek4 w Futbolowo do M , nie wiem co ty sobie wyobrażasz , to jest liga amatorska i się gra raczej dla własnych chęci niż zarobku . To nie ekstraklasa ...

autor: Derdi38 2010-11-02 19:32:52

Profil Derdi38 w Futbolowo Mozna sie usmiac do bólu.Chcialbym sie odniesc do wpisu ~M i ~GKS,przestancie pisac takie bzdety.Chcesz miec kase idz do pracy Gre w A klasowej druzynie nie traktuje sie jak zarobek tu sie gra bo sie to lubi.A gdzie to w jakim klubie w"A" klasie lub"B" mozna tak dobrze zarobic to niech tam ci za kasa ida ha .Dzis ktos dwa razy kopnie pilke i chce kasy.Skad ja brac.Era Cisnej sie juz nie wroci

autor: Derdi38 2010-11-02 19:41:04

Profil Derdi38 w Futbolowo Cd.Trzeba najpierw jako zawodnik cos pokazac na boisku walczyc biegac pokazac ze sie chce grac.Tu nie chodzi o dziekowanie obcym ,jacy to obcy swoi chlopacy.To nikt z Sanoka ,Dynowa nie gra. Ci co sa znaja lepiej Grabownice niz niejeden wychowanek.Prawda jednak jest taka ze sens ich gra ma wtedy kiedy w znaczacy sposob pomagaja druzynie.Mam nadzieje ze Szarek zacznie grac to co naprawde potrafi.