GKS GÓRNIK GRABOWNICA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Statystyki drużyny

Facebook

ZAPRASZAMY NA
NASZ FANPAGE!


https://www.facebook.com/GksGornikGrabownica/

 

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kubaap 58
2. slawekkk 40
3. Pimpus987 9
4. ftb2user_1535279360. 5

MAJSTER

http://www.majsterpl.pl/

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 403, wczoraj: 459
ogółem: 2 045 142

statystyki szczegółowe

Aktualności

Szczegółowe terminarze rundy wiosennej seniorów i juniorów

  • autor: kubaap, 2018-01-08 17:00

Źródło: OZPN Krosno

Szczegółowe terminarze oraz godziny spotkań ligowych dostępne w rozwinięciu....

 

SENIORZY KLASA B3

 

Nierozegrane zawody w rundzie jesiennej Jabłonka – Dydnia zostaną rozegrane 31 marca 2018 /Wielka Sobota/ godz. 12.00

 

 

    XII

8 kwietnia 2018

 

1

g.15.00

San Nozdrzec

-

Sokół Trześniów

 

2

g.15.00

LKS Izdebki

-

Victoria Niebocko

 

3

g.13.00

LKS Wzdów

-

JKS Jasionów

 

4

g.13.00

Zryw Dydnia

-

LKS Golcowa

 

5

g.13.00

Orły Jabłonka

-

Sokół Domaradz

 

6

g.16.30

Górnik Grabownica

-

LKS Hłudno

 

 

                                                          

 

   XIII

15 kwietnia 2018

 

1

g.16.30

Górnik Grabownica

-

Sokół Trześniów

 

2

g.13.00

LKS Hłudno

-

Orły Jabłonka

 

3

g.11.00

Sokół Domaradz

-

Zryw Dydnia

 

4

g.13.00

LKS Golcowa

-

LKS Wzdów

 

5

g.16.30

JKS Jasionów

-

LKS Izdebki

 

6

g.13.00

Victoria Niebocko

-

San Nozdrzec

 

 

 

 

   XIV

22 kwietnia 2018

 

1

g.11.00

Sokół Trześniów

-

Victoria Niebocko

 

2

g.15.00

San Nozdrzec

-

JKS Jasionów

 

3

g.15.00

LKS Izdebki

-

LKS Golcowa

 

4

g.13.00

LKS Wzdów

-

Sokół Domaradz

 

5

g.13.00

Zryw Dydnia

-

LKS Hłudno

 

6

g.13.00

Orły Jabłonka

-

Górnik Grabownica

 

 

 

 

   XV

29 kwietnia 2018

 

1

g.13.00

Orły Jabłonka

-

Sokół Trześniów

 

2

g.16.30

Górnik Grabownica

-

Zryw Dydnia

 

3

g.13.00

LKS Hłudno

-

LKS Wzdów

 

4

g.11.00

Sokół Domaradz

-

LKS Izdebki

 

5

g.13.00

LKS Golcowa

-

San Nozdrzec

 

6

g.16.30

JKS Jasionów

-

Victoria Niebocko

 

 

 

   XVI

3 maja /czwartek/ 2018

 

1

g.11.00

Sokół Trześniów

-

JKS Jasionów

 

2

g.13.00

Victoria Niebocko

-

LKS Golcowa

 

3

g.15.00

San Nozdrzec

-

Sokół Domaradz

 

4

g.15.00

LKS Izdebki

-

LKS Hłudno

 

5

g.13.00

LKS Wzdów

-

Górnik Grabownica

 

6

g.13.00

Zryw Dydnia

-

Orły Jabłonka

 

 

 

 

   XVII

6 maja 2018

 

1

g.13.00

Zryw Dydnia

-

Sokół Trześniów

 

2

g.13.00

Orły Jabłonka

-

LKS Wzdów

 

3

g.16.30

Górnik Grabownica

-

LKS Izdebki

 

4

g.13.00

LKS Hłudno

-

San Nozdrzec

 

5

g.11.00

Sokół Domaradz

-

Victoria Niebocko

 

6

g.13.00

LKS Golcowa

-

JKS Jasionów

 

 

 

 

   XVIII

13 maja 2018

 

1

g.11.00

Sokół Trześniów

-

LKS Golcowa

 

2

g.16.30

JKS Jasionów

-

Sokół Domaradz

 

3

g.13.00

Victoria Niebocko

-

LKS Hłudno

 

4

g.15.00

San Nozdrzec

-

Górnik Grabownica

 

5

g.15.00

LKS Izdebki

-

Orły Jabłonka

 

6

g.13.00

LKS Wzdów

-

Zryw Dydnia

 

 

 

 

X         XIX

20 maja 2018

 

1

g.13.00

LKS Wzdów

-

Sokół Trześniów

 

2

g.13.00

Zryw Dydnia

-

LKS Izdebki

 

3

g.13.00

Orły Jabłonka

-

San Nozdrzec

 

4

g.16.30

Górnik Grabownica

-

Victoria Niebocko

 

5

g.13.00

LKS Hłudno

-

JKS Jasionów

 

6

g.11.00

Sokół Domaradz

-

LKS Golcowa

 

 

 

 

   XX

27 maja 2018

 

1

g.11.00

Sokół Trześniów

-

Sokół Domaradz

 

2

g.13.00

LKS Golcowa

-

LKS Hłudno

 

3

g.16.30

JKS Jasionów

-

Górnik Grabownica

 

4

g.13.00

Victoria Niebocko

-

Orły Jabłonka

 

5

g.15.00

San Nozdrzec

-

Zryw Dydnia

 

6

g.15.00

LKS Izdebki

-

LKS Wzdów

 

 

 

 

   XXI

3 czerwca 2018

 

1

g.15.00

LKS Izdebki

-

Sokół Trześniów

 

2

g.13.00

LKS Wzdów

-

San Nozdrzec

 

3

g.13.00

Zryw Dydnia

-

Victoria Niebocko

 

4

g.13.00 g.13.00

Orły Jabłonka

-

JKS Jasionów

 

5

g.16.30

Górnik Grabownica

-

LKS Golcowa

 

6

g.13.00

LKS Hłudno

-

Sokół Domaradz

 

 

 

 

 

   XXII

10 czerwca 2018 g. 13.00

 

1

 

Sokół Trześniów

-

LKS Hłudno

 

2

 

Sokół Domaradz

-

Górnik Grabownica

 

3

 

LKS Golcowa

-

Orły Jabłonka

 

4

 

JKS Jasionów

-

Zryw Dydnia

 

5

 

Victoria Niebocko

-

LKS Wzdów

 

6

 

San Nozdrzec

-

LKS Izdebki

 

 

 

 

Mecze barażowe o wejście do klasy „A”.

Mecze rozgrywane są zgodnie z zasadami UEFA w rozgrywkach pucharowych.

 

Gospodarze na pierwszym miejscu

 

17 czerwca  2018 godz. 13.00

II miejsce grupy  3  -  II miejsce grupy  4

 

24 czerwca 2018    godz. 13.00

II miejsce grupy 4  -  II miejsce grupy 3

 

 

JUNIORZY MŁODSI GRUPA 1

 

 

   VIII

    14 kwietnia 2018 /sobota/  godz. 16.00

 

Jun.

1

 

Szarotka Nowosielce

-

Victoria Pakoszówka

 

 

2

 

Pionier Średnia Wieś

-

Sanbud Długie

 

 

3

 

LKS Górki

 

Osława Zagórz

 

 

4

 

Górnik Grabownica

 

Płomień Zmiennica

 

 

 

 

 

 

   IX

 21 kwietnia 2018 /sobota/  godz. 16.00

 

Jun.

1

 

Górnik Grabownica

 

Szarotka Nowosielce

 

 

2

 

Płomień Zmiennica

 

LKS Górki

 

 

3

 

Osława Zagórz

 

Pionier Średnia Wieś

 

 

4

 

Sanbud Długie

 

Victoria Pakoszówka

 

 

 

 

 

 

   X

    28 kwietnia 2018 /sobota/  godz. 16.00

 

Jun.

1

 

Szarotka Nowosielce

 

Sanbud Długie

 

 

2

g.11.00

Victoria Pakoszówka

 

Osława Zagórz

 

 

3

 

Pionier Średnia Wieś

 

Płomień Zmiennica

 

 

4

 

LKS Górki

 

Górnik Grabownica

 

 

 

 

 

 

   XI

   5 maja 2018 /sobota/ godz. 16.00

 

Jun.

1

 

LKS Górki

 

Szarotka Nowosielce

 

 

2

 

Górnik Grabownica

 

Pionier Średnia Wieś

 

 

3

 

Płomień Zmiennica

 

Victoria Pakoszówka

 

 

4

 

Osława Zagórz

 

Sanbud Długie

 

 

 

 

 

 

 

   XII

   12 maja 2018 /sobota/ godz. 16.00

 

Jun.

1

 

Szarotka Nowosielce

 

Osława Zagórz

 

 

2

 

Sanbud Długie

 

Płomień Zmiennica

 

 

3

g.11.00

Victoria Pakoszówka

 

Górnik Grabownica

 

 

4

 

Pionier Średnia Wieś

 

LKS Górki

 

 

 

 

 

 

   XIII

19 maja 2018 /sobota/ godz. 16.00

 

Jun.

1

 

Pionier Średnia Wieś

 

Szarotka Nowosielce

 

 

2

 

LKS Górki

 

Victoria Pakoszówka

 

 

3

 

Górnik Grabownica

 

Sanbud Długie

 

 

4

 

Płomień Zmiennica

 

Osława Zagórz

 

 

 

 

 

 

   XIV

    26 maja 2018 /sobota/ godz. 16.00

 

Jun.

1

 

Szarotka Nowosielce

 

Płomień Zmiennica

 

 

2

 

Osława Zagórz

 

Górnik Grabownica

 

 

3

 

Sanbud Długie

 

LKS Górki

 

 

4

 

Victoria Pakoszówka

 

Pionier Średnia Wieś

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [154]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

GKS Górnik Grabownica - Sanovia Lesko - 14:00

29

10-2018

pon.

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Victoria PakoszówkaGKS Górnik Grabownica
Victoria Pakoszówka 4:0 GKS Górnik Grabownica
2018-10-20, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

GKS Górnik Grabownica Sanovia Lesko
GKS Górnik Grabownica   Sanovia Lesko
2018-10-28, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Victoria Pakoszówka 4:0 GKS Górnik Grabownica
Sanovia Lesko 5:0 LKS Pisarowce
LKS Zarszyn 2:5 Bukowianka Bukowsko
Remix Niebieszczany 2:0 Szarotka Uherce
Orzeł Bażanówka 3:0 LKS Długie
Cosmos Nowotaniec 2:0 Szarotka Nowosielce
Juventus Poraż 2:3 Lotniarz Bezmiechowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
GKS Górnik Grabownica - Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa - Victoria Pakoszówka
Szarotka Nowosielce - Juventus Poraż
LKS Długie - Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce - Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko - Remix Niebieszczany
LKS Pisarowce - LKS Zarszyn

Treningi

 

 

 

BRAND KROSNO

BRAND KROSNO
ZAPRASZAMY!


www.outletkrosno.pl