ZAPRASZAMY NA
NASZ FANPAGE!
https://www.facebook.com/GksGornikGrabownica/
|
|||||||||||||||
|
dzisiaj: 659, wczoraj: 621
ogółem: 6 005 740
statystyki szczegółowe
Źródło: OZPN Krosno
Szczegółowe terminarze oraz godziny spotkań ligowych dostępne w rozwinięciu....
SENIORZY KLASA B3
Nierozegrane zawody w rundzie jesiennej Jabłonka – Dydnia zostaną rozegrane 31 marca 2018 /Wielka Sobota/ godz. 12.00
| XII | 8 kwietnia 2018 |
| ||
1 | g.15.00 | San Nozdrzec | - | Sokół Trześniów |
|
2 | g.15.00 | LKS Izdebki | - | Victoria Niebocko |
|
3 | g.13.00 | LKS Wzdów | - | JKS Jasionów |
|
4 | g.13.00 | Zryw Dydnia | - | LKS Golcowa |
|
5 | g.13.00 | Orły Jabłonka | - | Sokół Domaradz |
|
6 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | LKS Hłudno |
|
| XIII | 15 kwietnia 2018 |
| ||
1 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | Sokół Trześniów |
|
2 | g.13.00 | LKS Hłudno | - | Orły Jabłonka |
|
3 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | Zryw Dydnia |
|
4 | g.13.00 | LKS Golcowa | - | LKS Wzdów |
|
5 | g.16.30 | JKS Jasionów | - | LKS Izdebki |
|
6 | g.13.00 | Victoria Niebocko | - | San Nozdrzec |
|
| XIV | 22 kwietnia 2018 |
| ||
1 | g.11.00 | Sokół Trześniów | - | Victoria Niebocko |
|
2 | g.15.00 | San Nozdrzec | - | JKS Jasionów |
|
3 | g.15.00 | LKS Izdebki | - | LKS Golcowa |
|
4 | g.13.00 | LKS Wzdów | - | Sokół Domaradz |
|
5 | g.13.00 | Zryw Dydnia | - | LKS Hłudno |
|
6 | g.13.00 | Orły Jabłonka | - | Górnik Grabownica |
|
| XV | 29 kwietnia 2018 |
| ||
1 | g.13.00 | Orły Jabłonka | - | Sokół Trześniów |
|
2 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | Zryw Dydnia |
|
3 | g.13.00 | LKS Hłudno | - | LKS Wzdów |
|
4 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | LKS Izdebki |
|
5 | g.13.00 | LKS Golcowa | - | San Nozdrzec |
|
6 | g.16.30 | JKS Jasionów | - | Victoria Niebocko |
|
| XVI | 3 maja /czwartek/ 2018 |
| ||
1 | g.11.00 | Sokół Trześniów | - | JKS Jasionów |
|
2 | g.13.00 | Victoria Niebocko | - | LKS Golcowa |
|
3 | g.15.00 | San Nozdrzec | - | Sokół Domaradz |
|
4 | g.15.00 | LKS Izdebki | - | LKS Hłudno |
|
5 | g.13.00 | LKS Wzdów | - | Górnik Grabownica |
|
6 | g.13.00 | Zryw Dydnia | - | Orły Jabłonka |
|
| XVII | 6 maja 2018 |
| ||
1 | g.13.00 | Zryw Dydnia | - | Sokół Trześniów |
|
2 | g.13.00 | Orły Jabłonka | - | LKS Wzdów |
|
3 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | LKS Izdebki |
|
4 | g.13.00 | LKS Hłudno | - | San Nozdrzec |
|
5 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | Victoria Niebocko |
|
6 | g.13.00 | LKS Golcowa | - | JKS Jasionów |
|
| XVIII | 13 maja 2018 |
| ||
1 | g.11.00 | Sokół Trześniów | - | LKS Golcowa |
|
2 | g.16.30 | JKS Jasionów | - | Sokół Domaradz |
|
3 | g.13.00 | Victoria Niebocko | - | LKS Hłudno |
|
4 | g.15.00 | San Nozdrzec | - | Górnik Grabownica |
|
5 | g.15.00 | LKS Izdebki | - | Orły Jabłonka |
|
6 | g.13.00 | LKS Wzdów | - | Zryw Dydnia |
|
| X XIX | 20 maja 2018 |
| ||
1 | g.13.00 | LKS Wzdów | - | Sokół Trześniów |
|
2 | g.13.00 | Zryw Dydnia | - | LKS Izdebki |
|
3 | g.13.00 | Orły Jabłonka | - | San Nozdrzec |
|
4 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | Victoria Niebocko |
|
5 | g.13.00 | LKS Hłudno | - | JKS Jasionów |
|
6 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | LKS Golcowa |
|
| XX | 27 maja 2018 |
| ||
1 | g.11.00 | Sokół Trześniów | - | Sokół Domaradz |
|
2 | g.13.00 | LKS Golcowa | - | LKS Hłudno |
|
3 | g.16.30 | JKS Jasionów | - | Górnik Grabownica |
|
4 | g.13.00 | Victoria Niebocko | - | Orły Jabłonka |
|
5 | g.15.00 | San Nozdrzec | - | Zryw Dydnia |
|
6 | g.15.00 | LKS Izdebki | - | LKS Wzdów |
|
| XXI | 3 czerwca 2018 |
| ||
1 | g.15.00 | LKS Izdebki | - | Sokół Trześniów |
|
2 | g.13.00 | LKS Wzdów | - | San Nozdrzec |
|
3 | g.13.00 | Zryw Dydnia | - | Victoria Niebocko |
|
4 | g.13.00 g.13.00 | Orły Jabłonka | - | JKS Jasionów |
|
5 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | LKS Golcowa |
|
6 | g.13.00 | LKS Hłudno | - | Sokół Domaradz |
|
| XXII | 10 czerwca 2018 g. 13.00 |
| ||
1 | | Sokół Trześniów | - | LKS Hłudno |
|
2 |
| Sokół Domaradz | - | Górnik Grabownica |
|
3 |
| LKS Golcowa | - | Orły Jabłonka |
|
4 |
| JKS Jasionów | - | Zryw Dydnia |
|
5 |
| Victoria Niebocko | - | LKS Wzdów |
|
6 |
| San Nozdrzec | - | LKS Izdebki |
|
Mecze barażowe o wejście do klasy „A”.
Mecze rozgrywane są zgodnie z zasadami UEFA w rozgrywkach pucharowych.
Gospodarze na pierwszym miejscu
17 czerwca 2018 godz. 13.00
II miejsce grupy 3 - II miejsce grupy 4
24 czerwca 2018 godz. 13.00
II miejsce grupy 4 - II miejsce grupy 3
JUNIORZY MŁODSI GRUPA 1
| VIII | 14 kwietnia 2018 /sobota/ godz. 16.00 |
| Jun. | ||
1 | | Szarotka Nowosielce | - | Victoria Pakoszówka |
|
|
2 |
| Pionier Średnia Wieś | - | Sanbud Długie |
|
|
3 |
| LKS Górki |
| Osława Zagórz |
|
|
4 |
| Górnik Grabownica |
| Płomień Zmiennica |
|
|
| IX | 21 kwietnia 2018 /sobota/ godz. 16.00 |
| Jun. | ||
1 | | Górnik Grabownica | | Szarotka Nowosielce |
|
|
2 |
| Płomień Zmiennica |
| LKS Górki |
|
|
3 |
| Osława Zagórz |
| Pionier Średnia Wieś |
|
|
4 |
| Sanbud Długie |
| Victoria Pakoszówka |
|
|
| X | 28 kwietnia 2018 /sobota/ godz. 16.00 |
| Jun. | ||
1 | | Szarotka Nowosielce | | Sanbud Długie |
|
|
2 | g.11.00 | Victoria Pakoszówka |
| Osława Zagórz |
|
|
3 |
| Pionier Średnia Wieś |
| Płomień Zmiennica |
|
|
4 |
| LKS Górki |
| Górnik Grabownica |
|
|
| XI | 5 maja 2018 /sobota/ godz. 16.00 |
| Jun. | ||
1 | | LKS Górki | | Szarotka Nowosielce |
|
|
2 |
| Górnik Grabownica |
| Pionier Średnia Wieś |
|
|
3 |
| Płomień Zmiennica |
| Victoria Pakoszówka |
|
|
4 |
| Osława Zagórz |
| Sanbud Długie |
|
|
| XII | 12 maja 2018 /sobota/ godz. 16.00 |
| Jun. | ||
1 | | Szarotka Nowosielce | | Osława Zagórz |
|
|
2 |
| Sanbud Długie |
| Płomień Zmiennica |
|
|
3 | g.11.00 | Victoria Pakoszówka |
| Górnik Grabownica |
|
|
4 |
| Pionier Średnia Wieś |
| LKS Górki |
|
|
| XIII | 19 maja 2018 /sobota/ godz. 16.00 |
| Jun. | ||
1 | | Pionier Średnia Wieś | | Szarotka Nowosielce |
|
|
2 |
| LKS Górki |
| Victoria Pakoszówka |
|
|
3 |
| Górnik Grabownica |
| Sanbud Długie |
|
|
4 |
| Płomień Zmiennica |
| Osława Zagórz |
|
|
| XIV | 26 maja 2018 /sobota/ godz. 16.00 |
| Jun. | ||
1 | | Szarotka Nowosielce | | Płomień Zmiennica |
|
|
2 |
| Osława Zagórz |
| Górnik Grabownica |
|
|
3 |
| Sanbud Długie |
| LKS Górki |
|
|
4 |
| Victoria Pakoszówka |
| Pionier Średnia Wieś |
|
|
|
Iskra Przysietnica | 0:2 | GKS Górnik Grabownica |
2020-07-04, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||||||||
|