• autor: kubaap, 2016-08-15 12:14

Krótki opis i garść zdjęć z wczorajszego spotkania.. ;)

Spotkanie zaczynamy w składzie:
Lasek- Adamski, Barański, Jędryczka, Prugar - Korfanty, Glazar, Sokalski, Kowalewski - Wojnicki, Gaworecki
Początek spotkania jest dość wyrównany lecz ze wskazaniem na GKS. Bramkę jako pierwsi zdobywają goście. Po straconej bramce zawodnicy Gieksy wzmożyli ataki. Bramkę wyrównującą zdobywa Krzysiek Wojnicki po prostopadłym podaniu Kuby Korfantego. Na kilka sekund przed przerwą Krzysiek strzelą kolejną bramkę. Tym razem po podaniu Glazara sam biegnąc niemal od połowy boiska minął dwóch stoperów LKS-u i pewnym strzałem po ziemi w lewy dolny róg bramki pozwala nam schodzić na przerwę z prowadzeniem. Drugą połowę można nazwać grą w "piłkę wodną". O ile w pierwszej części gry deszcz nie dawał się szczególnie we znaki tak po przerwie rozpętała się prawdziwa ulewa...ale mniejsza o to. Gra nieco się wyrównała. Głębokie nieco dłużej utrzymywało się przy piłce lecz to GKS zdobywał bramki po kontratakach. Po jednym z nich Wojnicki przeprowadzając oskrzydlającą akcję podaje do Kamila Gaworeckiego, a ten na pustą już bramkę pewnie zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Kolejna bramka dla Górnika padła po golu samobójczym. Gdy Kamil Gaworecki przeprowadzał swoją akcję obrońca gości wybił mu piłkę w taki sposób, iż ta przelobowała bramkarza. Ostaniego gola zdobywamy również po szybkim ataku, a bramka ta była niemal identyczna jak gol na 3:1. Wojnicki ze skrzydła do Gaworeckiego i gol - mamy 5:1 i w pełni zasłużone zwycięstwo. Po tej bramce sędzia zakończył mecz.
Dziękujemy drużynie LKS Głębokie za mecz i życzymy powodzenia dalej.
Dziękujemy również kibicom, którzy licznie zgromadzili się na tym meczu i dopinagowali nasz team.
Po pierwszej kolejce zajmujemy 1 miejsce i mamy nadzieję, iż ta pozycja nie zmieni się do końca sezonu :)
Zwycięstwo to dedykujemy nie obecnemu na meczu trenerowi - Adamowi Surmacz, który zmaga się z problemami zdrowotnymi. Życzymy zdrowia oraz jak najszybszego powrotu do drużyny :)