ZAPRASZAMY NA
NASZ FANPAGE!
https://www.facebook.com/GksGornikGrabownica/
|
|||||||||||||||
|
dzisiaj: 501, wczoraj: 621
ogółem: 6 005 582
statystyki szczegółowe
Żródło: ozpnkrosno.net.pl
OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
w Krośnie
TERMINARZ
rozgrywek na sezon 2016/2017 runda jesiennaklasa C – 2 seniorów
Uwaga: drużyna Orły Jabłonka jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Niebocku
| I | 14 sierpnia 2016 g. 13.00 |
| ||
1 | | LKS Wzdów | - - -- | Pogórze Srogów Górny |
|
2 |
| Victoria Niebocko | - - | Iskra Wróblik Szl. |
|
3 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | Jutrzenka Jaćmierz |
|
4 |
| LKS Golcowa | - | Zryw Dydnia |
|
5 |
| LKS Hłudno | - | Orły Jabłonka |
|
6 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | LKS Głębokie |
|
| II | 21 sierpnia 2016 g. 13.00 |
| ||
1 | g.16.30 | Pogórze Srogów Górny | - | LKS Głębokie |
|
2 |
| Orły Jabłonka | - | Górnik Grabownica |
|
3 |
| Zryw Dydnia | - | LKS Hłudno |
|
4 |
| Jutrzenka Jaćmierz | - | LKS Golcowa |
|
5 | g.16.30 | Iskra Wróblik Szl. | - | Sokół Domaradz |
|
6 |
| LKS Wzdów | - | Victoria Niebocko |
|
| III | 28 sierpnia 2016 g. 13.00 |
| ||
1 | | Victoria Niebocko | - | Pogórze Srogów Górny |
|
2 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | LKS Wzdów |
|
3 |
| LKS Golcowa | - | Iskra Wróblik Szl. |
|
4 |
| LKS Hłudno | - | Jutrzenka Jaćmierz |
|
5 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | Zryw Dydnia |
|
6 | g.16.30 | LKS Głębokie | - | Orły Jabłonka |
|
| IV | 4 września 2016 g. 13.00 |
| ||
1 | g.16.30 | Pogórze Srogów Górny | - | Orły Jabłonka |
|
2 |
| Zryw Dydnia | - | LKS Głębokie |
|
3 |
| Jutrzenka Jaćmierz | - | Górnik Grabownica |
|
4 | g.16.30 | Iskra Wróblik Szl. | - | LKS Hłudno |
|
5 |
| LKS Wzdów | - | LKS Golcowa |
|
6 |
| Victoria Niebocko | - | Sokół Domaradz |
|
| V | 11 września 2016 g. 13.00 |
| ||
1 | | Sokół Domaradz | - | Pogórze Srogów Górny |
|
2 |
| LKS Golcowa | - | Victoria Niebocko |
|
3 |
| LKS Hłudno | - | LKS Wzdów |
|
4 | g.16.30 | Górnik Grabownica | - | Iskra Wróblik Szl. |
|
5 | g.16.30 | LKS Głębokie | - | Jutrzenka Jaćmierz |
|
6
|
| Orły Jabłonka | - | Zryw Dydnia |
|
| VI | 18 września 2016 g. 13.00 |
| ||
1 | g.16.30 | Pogórze Srogów Górny | - | Zryw Dydnia |
|
2 |
| Jutrzenka Jaćmierz | - | Orły Jabłonka |
|
3 | g.16.30 | Iskra Wróblik Szl. | - | LKS Głębokie |
|
4 |
| LKS Wzdów | - | Górnik Grabownica |
|
5 |
| Victoria Niebocko | - | LKS Hłudno |
|
6 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | LKS Golcowa |
|
| VII | 25 września 2016 g. 12.00 |
| ||
1 | | LKS Golcowa | - | Pogórze Srogów Górny |
|
2 |
| LKS Hłudno | - | Sokół Domaradz |
|
3 | g.15.30 | Górnik Grabownica | - | Victoria Niebocko |
|
4 | g.15.30 | LKS Głębokie | - | LKS Wzdów |
|
5 |
| Orły Jabłonka | - | Iskra Wróblik Szl. |
|
6 |
| Zryw Dydnia | - | Jutrzenka Jaćmierz |
|
| VIII | 2 października 2016 | g. 12.00 |
| |
1 | g.15.30 | Pogórze Srogów Górny | - | Jutrzenka Jaćmierz |
|
2 | g.15.30 | Iskra Wróblik Szl. | - | Zryw Dydnia |
|
3 |
| LKS Wzdów | - | Orły Jabłonka |
|
4 |
| Victoria Niebocko | - | LKS Głębokie |
|
5 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | Górnik Grabownica |
|
6 |
| LKS Golcowa | - | LKS Hłudno |
|
| IX | 9 października 2015 | g. 12.00 |
| |
1 | | LKS Hłudno | - | Pogórze Srogów Górny |
|
2 | g.15.30 | Górnik Grabownica | - | LKS Golcowa |
|
3 | g.15.30 | LKS Głębokie | - | Sokół Domaradz |
|
4 |
| Orły Jabłonka | - | Victoria Niebocko |
|
5 |
| Zryw Dydnia | - | LKS Wzdów |
|
6 |
| Jutrzenka Jaćmierz | - | Iskra Wróblik Szl. |
|
| X | 16 października 2016 | g. 12.00 |
| |
1 | g.15.30 | Pogórze Srogów Górny | - | Iskra Wróblik Szl. |
|
2 |
| LKS Wzdów | - | Jutrzenka Jaćmierz |
|
3 |
| Victoria Niebocko | - | Zryw Dydnia |
|
4 | g.11.00 | Sokół Domaradz | - | Orły Jabłonka |
|
5 |
| LKS Golcowa | - | LKS Głębokie |
|
6 |
| LKS Hłudno | - | Górnik Grabownica |
|
| XI | 23 października 2016 | g. 11.00 |
| |
1 | | Górnik Grabownica | - | Pogórze Srogów Górny |
|
2 | g.14.30 | LKS Głębokie | - | LKS Hłudno |
|
3 |
| Orły Jabłonka | - | LKS Golcowa |
|
4 |
| Zryw Dydnia | - | Sokół Domaradz |
|
5 |
| Jutrzenka Jaćmierz | - | Victoria Niebocko |
|
6 | g. 14.30 | Iskra Wróblik Szl. | - | LKS Wzdów |
|
|
Iskra Przysietnica | 0:2 | GKS Górnik Grabownica |
2020-07-04, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||||||||
|