ZAPRASZAMY NA
NASZ FANPAGE!
https://www.facebook.com/GksGornikGrabownica/
|
|||||||||||||||
|
dzisiaj: 287, wczoraj: 337
ogółem: 6 004 747
statystyki szczegółowe
Hłudno - Grabownica Samborowski J., Lidwin, Trybus W.
Źródło: kskrosno.pl
Obsada na dzień 18/19.06.16r.
18.06.16r. (sobota) Kl. Okręg. sen. - g. 17.00
Czarni Jasło - Strachocina Pitak, Wierdak Tom., Wojnarowski
Uherce - Ustrzyki Dol. Krężałek, Smoleń M., Bolanowski
Grabówka - Dukla Błażejowski, Radożycki, Buczyński Dar.
Zarszyn - Bieździedza Farion, Gancarz, Wójtowicz
Łężyny - Faliszówka Wais, Wosiewicz, Zaremba
Przysietnica - Targowiska Szczur M., Jagieła, Nowak
OKS Krosno - Skołyszyn Szelc A., Prajsnar, Solecki M. - ul. Bursaki
Iwonicz - Korczyna KS Dębica
19.06.16r. Kl. „A” sen. - g. 17.00
Iskrzynia - Długie Aleksander, Kosiek, Kozioł
Sieniawa - Zmiennica Jagieła, Gądela, Wais
Pakoszówka - Bażanówka Mazur K., Komański, Mazur M.
Brzozovia - Haczów Kuszaj, Samborowski M., Kopacz
Bezmiechowa - Izdebki Rygiel, Błażejowski, Matuszek
Ekoball - Bukowsko Cysarz, Krężałek, Kochański
Sanovia - Jasienica Geldner, Gurgacz, Bocoń
Kopytowa - Osiek Jasiel. Lutecki, Grela, Kulon
Mrukowa - Zarzecze Kielar, Śnieżek L., Frankowicz - Samoklęski
Rogi - Nowy Żm. Krzysztyński, Kijowski A., Łuksa D.
Moderówka - Klimkówka Szczepanik M., Prajsnar, Łuksa K.
Czeluśnica - Lubla Frankowicz, Guzik Mir., Farion - 17.06.16r. g. 17.00
Jedlicze - Kołaczyce Smoleń M., Dziok, Kasperkowicz
Rymanów - Zręcin Rak Sł., Kolbusz, Podgórski
Nienaszów - Sobniów Heret, Dobosz, Zdybek
19.06.16r. Kl. „B” sen. - g. 13.00
Płowce - Markowce Komański, Mazur M., Mazur K.
Nowosielce - Rymanów Zdr. Wais, Jagieła, Gądela
Olszanica - Pielnia Wierdak Tad., Wierdak Tom., Bałon
Czarna - Odrzechowa Szul Krz., Radożycki, Sidor P.
Polańczyk - Niebieszczany Nowak, Wójtowicz, Wołek
Poraż - Średnia Wieś Bliźniak, Wojnarowski, Balasa
Rzepedź - Tarnawa Solecki M., Kijowski T., Różycki Mich.
Brzyska - Szebnie Witkoś, Szczepanik Adr., Szczepanik Daw.
Odrzykoń - Święcany Kasperkowicz, Dziok, Smoleń M.
Niegłowice - Chorkówka Majewski, Dykas J., Majewski K.
Hankówka - Nowy Glinik Tyrcha, Mocek, Węgrzyniak
Niepla - Makowiska Sokołowski, Szczepanik Dar., Bąk - 18.06.16r. g. 16.00 Hankówka
Łęki Dukiel. - Kobylany Szczur M., Sirko, Gumienny
Dębowiec - Błażkowa Sokołowski, Smoleń T., Kardaś
Jasionów - Trześniów Szelc A., Pyzia, Szelc L.
Nozdrzec - Guzikówka Trybus W., Samborowski J., Lidwin
Świerzowa - Dobieszyn Wosiewicz, Buczyński Dam., Kobiałka
Żeglce - Lubatówka Kubit, Zaremba, Stodolak
Jasionka - Kombornia Kiełtyka, Folcik M., Zygmunt
Wesoła - Głowienka Gancarz, Belczyk B., Fic
Lubatowa - Jaśliska Pękala, Solecki J., Dziekan
19.06.16r. Kl. „C” - g. 13.00
Zagórz - Myczkowce Rajchel St., Pilszak, Gacek
Czaszyn - Pisarowce II Siwak, Śmietana L., Janowicz
Górzanka - Srogów Gór. Matuszek, Błażejowski, Rygiel
Tyrawa Woł. - Czerteż Kochański, Krężałek, Cysarz
Lutowiska - Ropienka Szałajko, Żyłka, Burczyk
Niebocko - Dydnia Samborowski M., Kopacz, Kuszaj
Górki - Domaradz Szelc L., Pyzia, Szelc A.
Golcowa - Jabłonka Łuksa D., Kijowski A., Krzysztyński
Jaćmierz - Posada Górna Gurgacz, Geldner, Bocoń
Hłudno - Grabownica Samborowski J., Lidwin, Trybus W.
Wojaszówka - Osobnica Łuksa K., Prajsnar, Szczepanik M.
Krempna - Iwla Frankowicz, Śnieżek L., Kielar - Kotań
Draganowa - Brzezówka Gruszka, Farion, Suski
Łubno Szl. - Łubienko Kosiek, Kozioł, Aleksander
Potok - Chlebna Kolbusz, Podgórski, Rak Sł.
18.06.2016r. Kl. Okręg. jun. i trampk. - g. 11.00 i 13.00
Skołyszyn - Izdebki Rak Sł., Kozioł, Witkoś
Brzozovia - Ustrzyki Dol. Dobosz, Grela, Kulon
Kołaczyce - Korczyna Aleksander, Dykas J., Smoleń T.
Jedlicze - Przysietnica Kijowski A., Dziok, Sidor P.
Jasienica - Rymanów Łuksa D., Łuksa K., Szelc L.
Lubatowa - Besko Kielar, Bliźniak, Wołek - tylko mecz jun. g. 11.00
Łężyny - Miejsce Piast. Guzik Mir., Kuszaj, Belczyk B.
18.06.16r. Kl. „B” jun. g. 16.00
Nowy Żm. - Potok Szczepanik M.
Czeluśnica - Łubienko Buczyński Dam.
Mrukowa - Szebnie Kolbusz - Samoklęski
Lubla - Błażkowa Lidwin - g. 11.00
Kopytowa - Chorkówka Samborowski M. - g. 14.00
15.06.16r. Kl. młodz. - g. 16.30
Hłudno - Pisarowce Janowicz
|
Iskra Przysietnica | 0:2 | GKS Górnik Grabownica |
2020-07-04, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||||||||
|