ZAPRASZAMY NA
NASZ FANPAGE!
https://www.facebook.com/GksGornikGrabownica/
|
|||||||||||||||
|
dzisiaj: 541, wczoraj: 337
ogółem: 6 005 001
statystyki szczegółowe
Znamy już terminarz na rundę jesienną ! OZPN Krosno 24.07 opublikował oficjalny terminarz na przyszły sezon.
Pierwszy mecz rozegramy u siebie z beniaminkiem "Pionier" Średnia Wieś..
więcej w rozwinięciu...
Terminarz na sezon 2013/2014;
Klasa B; I Gr.
| I | 11 sierpnia 2013 g. 13.00 |
| ||
1 | | Górnik Grabownica | - | Pionier Średnia Wieś |
|
2 | g.16.30 | Pobiedno-Nowotaniec II | - | Szarotka Nowosielce |
|
3 |
| Jawornik Czarna | - | Remix Niebieszczany |
|
4 | g.16.30 | Pogórze Srogów Górny | - | Płowce Stroże Małe |
|
5 |
| LKS Czaszyn | - | LKS Golcowa |
|
6 |
| Lotniarz Bezmiechowa | - | Gimball Tarnawa |
|
7 | g.11.00 | Drewiarz Rzepedź | - | ULKS Czerteż |
|
| II | 15 sierpnia 2013 g. 13.00 |
| ||
1 | | Pionier Średnia Wieś | - | Pobiedno-Nowotaniec II |
|
2 | g.14.00 | ULKS Czerteż | - | Górnik Grabownica |
|
3 |
| Szarotka Nowosielce | - | Jawornik Czarna |
|
4 | g.16.30 | Remix Niebieszczany | - | Pogórze Srogów Górny |
|
5 |
| Płowce Stroże Małe | - | LKS Czaszyn |
|
6 |
| LKS Golcowa | - | Lotniarz Bezmiechowa |
|
7 |
| Gimball Tarnawa | - | Drewiarz Rzepedź |
|
| III | 18 sierpnia 2013 g. 13.00 |
| ||
1 | | Jawornik Czarna | - | Pionier Średnia Wieś |
|
2 |
| Górnik Grabownica | - | Pobiedno-Nowotaniec II |
|
3 | g.14.00 | ULKS Czerteż | - | Gimball Tarnawa |
|
4 | g.16.30 | Pogórze Srogów Górny | - | Szarotka Nowosielce |
|
5 |
| LKS Czaszyn | - | Remix Niebieszczany |
|
6 |
| Lotniarz Bezmiechowa | - | Płowce Stroże Małe |
|
7 | g.11.00 | Drewiarz Rzepedź | - | LKS Golcowa |
|
| IV | 25 sierpnia 2013 g. 13.00 |
| ||
1 | | Pionier Średnia Wieś | - | Pogórze Srogów Górny |
|
2 | g.16.30 | Pobiedno-Nowotaniec II | - | Jawornik Czarna |
|
3 |
| Gimball Tarnawa | - | Górnik Grabownica |
|
4 |
| LKS Golcowa | - | ULKS Czerteż |
|
5 |
| Szarotka Nowosielce | - | LKS Czaszyn |
|
6 | g.16.30 | Remix Niebieszczany | - | Lotniarz Bezmiechowa |
|
7 |
| Płowce Stroże Małe | - | Drewiarz Rzepedź |
|
| V | 1 września 2013 g. 13.00 |
| ||
1 | | LKS Czaszyn | - | Pionier Średnia Wieś |
|
2 | g.16.30 | Pogórze Srogów Górny | - | Pobiedno-Nowotaniec II |
|
3 |
| Górnik Grabownica | - | Jawornik Czarna |
|
4 | g.14.00 | ULKS Czerteż | - | Płowce Stroże Małe |
|
5 |
| Gimball Tarnawa | - | LKS Golcowa |
|
6 |
| Lotniarz Bezmiechowa | - | Szarotka Nowosielce |
|
7 | g.11.00 | Drewiarz Rzepedź | - | Remix Niebieszczany |
|
| VI | 8 września 2013 g. 13.00 |
| ||
1 | | Pionier Średnia Wieś | - | Lotniarz Bezmiechowa |
|
2 | g.16.30 | Pobiedno-Nowotaniec II | - | LKS Czaszyn |
|
3 |
| Jawornik Czarna | - | Pogórze Srogów Górny |
|
4 |
| LKS Golcowa | - | Górnik Grabownica |
|
5 | g.16.30 | Remix Niebieszczany | - | ULKS Czerteż |
|
6 |
| Płowce Stroże Małe | - | Gimball Tarnawa |
|
7 |
| Szarotka Nowosielce | - | Drewiarz Rzepedź |
|
| VII | 15 września 2013 g. 13.00 |
| ||
1 | g.11.00 | Drewiarz Rzepedź | - | Pionier Średnia Wieś |
|
2 |
| Lotniarz Bezmiechowa | - | Pobiedno-Nowotaniec II |
|
3 |
| LKS Czaszyn | - | Jawornik Czarna |
|
4 |
| Górnik Grabownica | - | Pogórze Srogów Górny |
|
5 | g.14.00 | ULKS Czerteż | - | Szarotka Nowosielce |
|
6 |
| Gimball Tarnawa | - | Remix Niebieszczany |
|
7 |
| LKS Golcowa | - | Płowce Stroże Małe |
|
| VIII | 22 września 2013 g. 12.00 |
| ||
1 | | Pionier Średnia Wieś | - | ULKS Czerteż |
|
2 | g.15.30 | Pobiedno-Nowotaniec II | - | Drewiarz Rzepedź |
|
3 |
| Jawornik Czarna | - | Lotniarz Bezmiechowa |
|
4 | g.15.30 | Pogórze Srogów Górny | - | LKS Czaszyn |
|
5 |
| Płowce Stroże Małe | - | Górnik Grabownica |
|
6 | g.15.30 | Remix Niebieszczany | - | LKS Golcowa |
|
7 |
| Szarotka Nowosielce | - | Gimball Tarnawa |
|
| IX | 29 września 2013 g.12.00 |
| ||
1 | | Gimball Tarnawa | - | Pionier Średnia Wieś |
|
2 | g.14.00 | ULKS Czerteż | - | Pobiedno-Nowotaniec II |
|
3 | g.11.00 | Drewiarz Rzepedź | - | Jawornik Czarna |
|
4 |
| Lotniarz Bezmiechowa | - | Pogórze Srogów Górny |
|
5 |
| Górnik Grabownica | - | LKS Czaszyn |
|
6 |
| LKS Golcowa | - | Szarotka Nowosielce |
|
7 |
| Płowce Stroże Małe | - | Remix Niebieszczany |
|
| X | 6 października 2013 g.12.00 |
| ||
1 | | Pionier Średnia Wieś | - | LKS Golcowa |
|
2 | g.15.30 | Pobiedno-Nowotaniec II | - | Gimball Tarnawa |
|
3 |
| Jawornik Czarna | - | ULKS Czerteż |
|
4 | g.15.30 | Pogórze Srogów Górny | - | Drewiarz Rzepedź |
|
5 |
| LKS Czaszyn | - | Lotniarz Bezmiechowa |
|
6 | g.15.30 | Remix Niebieszczany | - | Górnik Grabownica |
|
7 |
| Szarotka Nowosielce | - | Płowce Stroże Małe |
|
| XI | 13 października 20013 g.12.00 |
| ||
1 | | Płowce Stroże Małe | - | Pionier Średnia Wieś |
|
2 |
| LKS Golcowa | - | Pobiedno-Nowotaniec II |
|
3 |
| Gimball Tarnawa | - | Jawornik Czarna |
|
4 | g.14.00 | ULKS Czerteż | - | Pogórze Srogów Górny |
|
5 | g.11.00 | Drewiarz Rzepedź | - | LKS Czaszyn |
|
6 |
| Górnik Grabownica | - | Lotniarz Bezmiechowa |
|
7 | g.15.30 | Remix Niebieszczany | - | Szarotka Nowosielce |
|
| XII | 20 października 2013 g.11.00 |
| ||
1 | | Pionier Średnia Wieś | - | Remix Niebieszczany |
|
2 | g.14.00 | Pobiedno-Nowotaniec II | - | Płowce Stroże Małe |
|
3 |
| Jawornik Czarna | - | LKS Golcowa |
|
4 | g.14.00 | Pogórze Srogów Górny | - | Gimball Tarnawa |
|
5 |
| LKS Czaszyn | - | ULKS Czerteż |
|
6 |
| Lotniarz Bezmiechowa | - | Drewiarz Rzepedź |
|
7 |
| Górnik Grabownica | - | Szarotka Nowosielce |
|
| XIII | 27 października 2013 g.11.00 |
| ||
1 | | Szarotka Nowosielce | - | Pionier Średnia Wieś |
|
2 | g.14.00 | Remix Niebieszczany | - | Pobiedno-Nowotaniec II |
|
3 |
| Płowce Stroże Małe | - | Jawornik Czarna |
|
4 |
| LKS Golcowa | - | Pogórze Srogów Górny |
|
5 |
| Gimball Tarnawa | - | LKS Czaszyn |
|
6 | g.14.00 | ULKS Czerteż | - | Lotniarz Bezmiechowa |
|
7 |
| Drewiarz Rzepedź | - | Górnik Grabownica |
|
Uwaga: Drużyna Pobiedno-Nowotaniec II rozgrywa mecze jako gospodarz na boisku w Dudyńcach. Drużyna LKS Czaszyn rozgrywa mecze jako gospodarz na boisku w Łukowym.
|
Iskra Przysietnica | 0:2 | GKS Górnik Grabownica |
2020-07-04, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||||||||
|