statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejna porażka...

• autor: kubaap, 2013-05-01 20:46

W pierwszym dniu maja nasza drużyna rozegrała zaległy mecz z 14 kolejki. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:00 na stadionie w Grabownicy. Niestety zepół Górnika nie zdołał zdobyć nawet punktu na własnym obiekcie. Ale może od początku....

Już na początku spotkania zawodnicy ze Srogowa zdobyli bramke. W 3 minucie goście krótko rozgrywają rzut rożny, piłka wrzucona na dalszy słupek i 0:1. Gracze Pogórza zdecydowali się pójść za ciosem i 2 minuty później było już 0:2. Bramka padła po zagraniu pomocnika za linie obrony, napastnik w sytuacji "jeden na jeden" trafia w słupek, skrzydłowy drużyny przeciwnej pewnie dobija piłke do pustej bramki. Po 5 minutach przegrywamy 0:2. W dalszej części meczu gra się nieco wyrównała i toczyła się głownie w środkowej części boiska. Nasza drużyna starała się atakować lecz Srogów nie pozwalał zbliżyć sie do bramki. Do przerwy nie wydarzyło się już nic godnego zapamiętania.

w 46 minucie zostałą przeprowadzona zmiana: za Adama Jakiela wchodzi Michał Kędra. Po 10 minutach drugiej części gry Mateusz Kędra zagrywa piłke ręką i sędzia pokazuje żółtą kartke. Niestety Siwy będzie musiał pauzować w następnym meczu. W 62 minucie również za zagranie ręką kartke dostaje Robert Dudek. w późniejszym okresie przeprowadzamy kolejne zmiany. Za M. Laska wchodzi D. Czaja a za M. Drozda P. Bieńczak. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania strata piłki w środku pola szybki atak drużyny przeciwnej, kapitan gościu uderza płasko po ziemi z szesnastki i precyzyjnym strzałem nie daje szans bramkarzowi. Przegrywamy w tym momencie 0:3 i wygląda na to, że nasza drużyna straciła chęć gry.  przed zakończeniem spotakania wykonywaliśmy kilka rzutów wolnych z dogodnych pozycji lecz kończyły się one niecelnymi strzałami. Tuż przed zakończeniem spotkania Srogów przeprowadza kolejny szybki atak i dobija naszą drużyne pokazując swą przewage w tym meczu.

Mecz kończy sie wynikiem 0:4 dla gości ze Srgowa Górnego. Nasza drużyna leci w dół tabeli a Pogórze ciągle liczy się w walce o awans do A-klasy.

Pomino bardzo niekorzystnych wyników w ostatnim czasie ciągle wierzymy, że Górnik zdoła się podnieść i pokaże jak się powinno grać w piłke. W najbliższą niedzielę gramy mecz wyjazdowy z Gimbalem Tarnawa. Mamy nadzieje, iż nastąpi przełamamnie Górnika i wrócimy ze zdobyczą punktową.