ZAPRASZAMY NA
NASZ FANPAGE!
https://www.facebook.com/GksGornikGrabownica/
|
|||||||||||||||
|
dzisiaj: 471, wczoraj: 621
ogółem: 6 005 552
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu prezentujemy terminarz rozgrywek „B” klasy gr. II na sezon 2011/12…
RUNDA JESIENNA SEZONU 2011/2012 SENIORZY | ||||||
KLASA "B" - grupa II | ||||||
1 kolejka | 14 sierpnia g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
2 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 | g. 16,30 | " Górnik" Grabownica | - | JKS Jasionów |
| |
4 | g. 16,30 | LKS Głębokie | - | LKS Trześniów |
| |
5 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
7 |
| OZS Guzikówka | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
2 kolejka | 21 sierpnia g. 13,00 |
|
|
| ||
1 | g. 11,0 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS Hłudno |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | OZS Guzikówka |
| |
3 | g. 16,30 | JKS Jasionów | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | " Górnik" Grabownica |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS Głębokie |
| |
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS Lubatówka |
| |
7 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
3 kolejka | 28 sierpnia g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | JKS Jasionów |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
3 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | OZS Guzikówka |
| |
4 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | LKS Trześniów |
| |
5 | g. 16,30 | " Górnik" Grabownica | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 | g. 16,30 | LKS Głębokie | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
7 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
4 kolejka | 4 września g. 13,00 |
|
|
| ||
1 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | LKS Hłudno |
| |
2 | g. 16,30 | JKS Jasionów | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
4 |
| OZS Guzikówka | - | LKS Lubatówka |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | " Górnik" Grabownica |
| |
7 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | LKS Głębokie |
| |
5 kolejka | 11 września g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS Trześniów |
| |
3 | g. 16,30 | JKS Jasionów | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
4 | g. 16,30 | LKS Głębokie | - | OZS Guzikówka |
| |
5 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
6 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
7 | g. 16,30 | " Górnik" Grabownica | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
6 kolejka | 18 września g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS Hłudno |
| |
2 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | JKS Jasionów |
| |
4 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS Lubatówka |
| |
5 |
| OZS Guzikówka | - | " Górnik" Grabownica |
| |
6 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS Głębokie |
| |
7 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
7 kolejka | 25 września g. 12,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
3 | g. 15,30 | JKS Jasionów | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
5 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | OZS Guzikówka |
| |
6 | g. 15,30 | " Górnik" Grabownica | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
7 | g. 15,30 | LKS Głębokie | - | LKS Lubatówka |
| |
8 kolejka | 2 października g. 12,00 |
|
|
| ||
1 |
| OZS Guzikówka | - | LKS Hłudno |
| |
2 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | JKS Jasionów |
| |
4 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS Trześniów |
| |
5 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS Głębokie |
| |
6 | g. 15,30 | LKS Lubatówka | - | " Górnik" Grabownica |
| |
7 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
9 kolejka | 9 października g. 12,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | OZS Guzikówka |
| |
3 | g. 15,30 | JKS Jasionów | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
6 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | LKS Lubatówka |
| |
7 | g. 15,30 | " Górnik" Grabownica | - | LKS Głębokie |
| |
10 kolejka | 16 października g. 11,00 |
|
|
| ||
1 | g. 14,00 | LKS Lubatówka | - | LKS Hłudno |
| |
2 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 |
| OZS Guzikówka | - | JKS Jasionów |
| |
4 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | LKS Trześniów |
| |
5 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | " Górnik" Grabownica |
| |
7 | g. 14,00 | LKS Głębokie | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
11 kolejka | 23 października g. 11,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | LKS Głębokie |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS Lubatówka |
| |
3 | g. 14,00 | JKS Jasionów | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | OZS Guzikówka |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
7 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | " Górnik" Grabownica |
| |
12 kolejka | 30 października g. 11,00 |
|
|
| ||
1 | g. 14,00 | " Górnik" Grabownica | - | LKS Hłudno |
| |
2 | g. 14,00 | LKS Głębokie | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 | g. 14,00 | LKS Lubatówka | - | JKS Jasionów |
| |
4 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS Trześniów |
| |
5 |
| OZS Guzikówka | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
7 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
13 kolejka | 6 listopada g. 11,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | " Górnik" Grabownica |
| |
3 |
| JKS Jasionów | - | LKS Głębokie |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | LKS Lubatówka |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | OZS Guzikówka |
| |
7 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
Uwaga: OZS Guzikówka swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na stadionie w Głowience.
KLASA "B" - grupa II | ||||||
14 kolejka | 18 marca g. 13,00 |
|
|
| ||
1 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS Hłudno |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
3 | g. 16,30 | JKS Jasionów | - | " Górnik" Grabownica |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | LKS Głębokie |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS Lubatówka |
| |
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
7 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | OZS Guzikówka |
| |
15 kolejka | 25 marca g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
2 |
| OZS Guzikówka | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
3 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | JKS Jasionów |
| |
4 | g. 16,30 | " Górnik" Grabownica | - | LKS Trześniów |
| |
5 | g. 16,30 | LKS Głębokie | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
7 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
16 kolejka | 1 kwietnia g. 13,00 |
|
|
| ||
1 | g. 16,30 | JKS Jasionów | - | LKS Hłudno |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 |
| OZS Guzikówka | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | " Górnik" Grabownica |
| |
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS Głębokie |
| |
7 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | LKS Lubatówka |
| |
17 kolejka 7 kwietnia (wielka sobota) g. 12,00 |
| |||||
1 |
| LKS Hłudno | - | LKS Trześniów |
| |
2 |
| LKS "Sokół" Domaradz | - | JKS Jasionów |
| |
3 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
4 |
| LKS Lubatówka | - | OZS Guzikówka |
| |
5 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 |
| " Górnik" Grabownica | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
7 |
| LKS Głębokie | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
18 kolejka | 15 kwietnia g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS Hłudno |
| |
2 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | JKS Jasionów |
| |
4 |
| OZS Guzikówka | - | LKS Głębokie |
| |
5 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS Lubatówka |
| |
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
7 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | " Górnik" Grabownica |
| |
19 kolejka | 22 kwietnia g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
3 | g. 16,30 | JKS Jasionów | - | LKS Trześniów |
| |
4 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
5 | g. 16,30 | " Górnik" Grabownica | - | OZS Guzikówka |
| |
6 | g. 16,30 | LKS Głębokie | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
7 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
20 kolejka | 29 kwietnia g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | LKS Hłudno |
| |
2 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | JKS Jasionów |
| |
4 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS Trześniów |
| |
5 |
| OZS Guzikówka | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
6 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | " Górnik" Grabownica |
| |
7 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS Głębokie |
| |
21 kolejka | 3 maja (czwartek) g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | OZS Guzikówka |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
3 | g. 16,30 | JKS Jasionów | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
5 | g. 16,30 | LKS Głębokie | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
6 | g. 16,30 | " Górnik" Grabownica | - | LKS Lubatówka |
| |
7 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
22 kolejka | 6 maja g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | LKS Hłudno |
| |
2 |
| OZS Guzikówka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | JKS Jasionów |
| |
4 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS Trześniów |
| |
5 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
7 | g. 16,30 | LKS Głębokie | - | " Górnik" Grabownica |
| |
23 kolejka | 13 maja g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | LKS Lubatówka |
| |
2 | g. 11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
3 | g. 16,30 | JKS Jasionów | - | OZS Guzikówka |
| |
4 | g. 11,00 | LKS Trześniów | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
6 | g. 16,30 | " Górnik" Grabownica | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
7 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | LKS Głębokie |
| |
24 kolejka | 20 maja g. 13,00 |
|
|
| ||
1 | g. 16,30 | LKS Głębokie | - | LKS Hłudno |
| |
2 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | JKS Jasionów |
| |
4 |
| OZS Guzikówka | - | LKS Trześniów |
| |
5 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 | g. 11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
7 | g. 16,30 | " Górnik" Grabownica | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
25 kolejka | 27 maja g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS Hłudno | - | " Górnik" Grabownica |
| |
2 |
| LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS Głębokie |
| |
3 |
| JKS Jasionów | - | LKS Lubatówka |
| |
4 |
| LKS Trześniów | - | WLKS "Beskid" Równe |
| |
5 |
| "Błękitni" Jasienica Ros. | - | OZS Guzikówka |
| |
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS "Karpaty" Klimkówka |
| |
7 |
| LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS "Jasiołka" Jaśliska |
| |
26 kolejka | 3 czerwca g. 13,00 |
|
|
| ||
1 |
| LKS "Jasiołka" Jaśliska | - | LKS Hłudno |
| |
2 |
| " Górnik" Grabownica | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |
3 |
| LKS Głębokie | - | JKS Jasionów |
| |
4 |
| LKS Lubatówka | - | LKS Trześniów |
| |
5 |
| WLKS "Beskid" Równe | - | "Błękitni" Jasienica Ros. |
| |
6 |
| OZS Guzikówka | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |
7 |
| LKS "Karpaty" Klimkówka | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |
Uwaga: OZS Guzikówka swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na stadionie w Głowience.
|
Iskra Przysietnica | 0:2 | GKS Górnik Grabownica |
2020-07-04, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||||||||
|