ZAPRASZAMY NA
NASZ FANPAGE!
https://www.facebook.com/GksGornikGrabownica/
|
|||||||||||||||
|
dzisiaj: 993, wczoraj: 621
ogółem: 6 006 074
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu prezentujemy komplet wyników wszystkich meczów od klasy „O" do klasy „C" z dnia 18/19 czerwca 2011r ...
KLASA O:
Nafta Jedlicze – Górnik Strachocina 1-1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłoka Nowy Żmigród 0-1
Sanovia Lesko – Piast Miejsce Piastowe (n. 16.30)
Leśnik Baligród – GKS Krościenko Wyżne/Pustyny (n. 16.30)
Cosmos Nowotaniec – Przełom Besko 3-1
LKS Pisarowce – Szarotka Uherce (n. 16.30)
Iwonka Iwonicz – Przełęcz Dukla 1-2
Gamrat/Czarni II Jasło – LKS Skołyszyn 0-3 vo.
KLASA A1:
Zarszyn – Brzozów 3-1
Pielnia – Rymanów 1-2
Haczów – Sieniawa 1-1
Polańczyk – Przysietnica 3-1
Grabownica Starzeńska – Izdebki 3-2
Długie – Bażanówka (w Nowosielcach) 3-0
Stal II Sanok – Zmiennica 0-1
KLASA A2:
Kołaczyce – Jasionka (w Jaśle przy ul. Sportowej) 3-0
Sobniów Jasło – Rogi 1-1
Zręcin – Korczyna 1-3
Łężyny – Kobylany 2-2
Kombornia – Faliszówka 4-2
Mrukowa – Głowienka (w Pielgrzymce) 6-1
Dębowiec – Bieździedza 1-1
KLASA B1:
Pobiedno – Bukowsko (w Dudyńcach) 1-4
Nowosielce – Płowce/Stróże Małe 6-0
Tarnawa – Rudenka (w Czaszynie) 3-2
Rzepedź – Bezmiechowa 3-5
Golcowa – Niebieszczany 4-0
Lutowiska – Grabówka 0-8
Czarna – Jankowce 4-1
KLASA B2:
Jasienica Rosielna – Chorkówka 6-0
Guzikówka Krosno – GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny (w Głowience) 1-1
Głębokie – Lubatówka (w Sieniawie) 1-2
Jasionów – Rymanów Zdrój 3-4
Równe – Klimkówka 0-0
Domaradz – Jabłonica Polska 5-3
Trześniów – Markiewicza Krosno 3-6
KLASA B3:
Draganowa – Krempna 4-4
Nienaszów – Osobnica 6-2
Kopytowa – Łęki Dukielskie 3-0 vo – goście nie przyjechali
Osiek Jasielski – Szebnie (w Czekaju) 8-0
Łubienko – Czeluśnica 3-0
Dobieszyn – Tarnowiec 3-0
Świerzowa – Hankówka-Brzyszczki 2-3
KLASA C1:
Średnia Wieś – Poraż 1-0
Zagórz – Olszanica 2-2
Ropienka – Cosmos II Nowotaniec 2-5
Srogów Górny – Markowce (w Kostarowcach) 1-0
Rzepedź II – Trepcza (w Wisłoku) 1-4
Łukowe – Sanoczek 8-1
Czerteż – Czaszyn 1-1
KLASA C2:
Pakoszówka – Iskrzynia (w Pobiednie) 3-3
Hłudno – Partyzant II Targowiska 5-2
Tyrawa Solna – Odrzechowa 2-5
Górki – Posada Górna 7-0
Izdebki II – Wesoła (w Nozdrzcu) 4-1
Dydnia – Niebocko, 2-0
pauzuje Wzdów.
KLASA C3:
Lubatowa – Milcza 4-0
Potok – Chlebna 6-0
Żeglce – Przełęcz II Dukla 8-2
Wietrzno – Orlew Krosno 1-0
Bóbrka – Jaśliska 2-2
Husaria Dukla – Iwla 2-3
Wrocanka – Makowiska 3-2
KLASA C4:
Warzyce – Trzcinica 4-0
Brzezówka – Niepla 2-5
Zarzecze – Brzyska 1-1
Łubno Szlacheckie – Niegłowice 2-2
Święcany – Glinik Nowy 4-1
Łęki Strzyżowskie – Moderówka 1-4
pauzuje Wojaszówka.
|
Iskra Przysietnica | 0:2 | GKS Górnik Grabownica |
2020-07-04, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||||||||
|