Mecz 2018-11-11, 13:00

Szarotka Nowosielce   GKS Górnik Grabownica

Ostatni mecz rundy

• autor: kubaap, 2018-11-07 15:04

Ostatni mecz rundy. Myślę, że bez względu na wynik tego meczu rundę będziemy kończyć w mocno przeciętnych nastrojach, gdyż niedosyt jest bardzo duży. Oczekiwania były trochę większe jeśli chodzi o liczbę punktów, ale na szczęście wszystko ciągle zależy od nas.

W niedzielę zmierzymy się z drużyną z czołówki, która jednak w ostatniej kolejce sensacyjnie poległa w Pakosżówce. Analizując statystyki widać jednak, iż Szarotka ma problem z uzyskiwaniem punktów na wyjazdach. Co innego na własnym obiekcie. Nowosielce jeszcze nie zostały zdobyte w tym sezonie. Patrząc na naszą obecną formę może być ciężko zmienić ten fakt, ale nie jedziemy tam przecież żeby przegrać. Chcemy powalczyć o punkty, aby godnie zakończyć jesień. Nie zachwycamy ostatnio, ale w ostatnim meczu każdy da z siebie 100%.

Jedziemy powalczyć o punkty!

Ostatni mecz u siebie tej jesieni

• autor: kubaap, 2018-11-01 13:50

Ostatni mecz u siebie tej jesieni, a co za tym idzie wypada godnie pożegnać się z własną publicznością w tej rundzie. Naszym rywalem będzie sąsiad w tabeli - Lotniarz Bezmiechowa. Mecz do łatwych na pewno nie będzie należał, bo ostatnimi czasy żaden mecz nie jest łatwy... Niedzielne zawody będą z kategorii o 6 punktów. Tyły tabeli niebezpiecznie się do nas zbliżają, a co przyniesie wiosna to zagadka, dlatego tak ważne jest aby jeszcze teraz zapunktować. Nie da się ukryć, że jesteśmy w kryzysie od pewnego czasu i co tu dużo mówić - gramy słabo. Ważne jest jednak aby zebrać się w sobie i odpowiednio zmotywować na ostatnie dwie kolejki. Jeśli chodzi o naszego rywala to grają oni w kratkę, choć teraz są na fali bowiem odnieśli dwa z rzędu zwycięstwa. Liczymy pomimo wielu przeciwności losu na punkty w tym meczu.

GKS walcz!

Dobra runda juniorów

• autor: kubaap, 2018-10-25 11:06

Nasi młodzieżowcy zakończyli już swoje zmagania ligowe tej jesieni zatem czas na krótkie podsumowanie.

Pierwsze słowo jakie przychodzi na myśl patrząc na ich obecną grę to: progres. Chłopcy wyraźnie zrobili kilka kroków naprzód i rozwinęli się pod względem piłkarskim. Regularne treningi i sparingi przyniosły efekt. W tej rundzie nasi młodzi zawodnicy zdobyli więcej punktów i bramek niż przez ostatnie dwa lata.

Więcej w rozwinięciu...

Trudny mecz przed nami

• autor: kubaap, 2018-10-24 23:21

W niedzielę 28 października przyjeżdża do nas mocny zespół Sanovii Lesko. Co prawda Sanovia podobnie jak Górnik swoje najlepsze czasy przeżywała w latach 90. kiedy to występowali w 4 lidze, ale w ostatnich tygodniach prezentują bardzo dobrą formę. Lesko przegrało w tym sezonie tylko raz - w drugiej kolejce z Nowosielcami, a co za tym idzie od 3 serii gier są oni niepokonani. W obecnym sezonie wygrali oni już z Cosmosem Nowotaniec, Szarotką Uherce czy Bukowianką Bukowsko.

A nasza forma? Niestety jak zawieje. Liczyliśmy na przełamanie po wygranej z Juventusem, ale patrząc na naszą grę w Pakoszówce można powiedzieć, że był to "jednorazowy wybryk". Patrząc na to z boku wygląda to tak jakby brakowało nam wszystkiego po trochę. Przede wszystkim ciężko dostrzec to co dawało nam punkty w zeszłym sezonie i na początku obecnego - ambicja i zaangażowanie. Nasze mecze ostatnio trochę przypominają pikniki, a nie tego przecież chcemy. Po kontuzji Rafała Żyłki niestety ewidentnie brakuje nam lidera środka pola, który łączyłby grę ofensywną z defensywą. W każdym razie tak jak wcześniej pisałem - należy wyjść i pokazać to co nam zawsze dawało efekt - zaangażowanie.

Kolejny ważny mecz!

• autor: kubaap, 2018-10-18 13:29

Dość nie typowo, bowiem w sobotę swój mecz rozegrają seniorzy Giekaesu. Udamy się na wyjazd do pobliskiej Pakoszówki, gdzie zmierzymy się z tamtejszą Victorią. KS to drużyna, która w minionym sezonie zakończyła rozgrywki na 2 miejscu, lecz jak do tej pory, tej rundy nie mogą zaliczyć do udanych. Niemniej jednak nie należy ich zlekceważyć. Na mecz z nami na pewno wyjdą zmotywowani bardziej niż zawsze i w najsilniejszym zestawieniu jakim będą mogli. My się jednak nie przestraszymy i jedziemy do Pakoszówki powalczyć i wygryźć komplet punktów.

19 urodziny obchodzi Filip Kędra

Szarotka NowosielceGKS Górnik Grabownica
Szarotka Nowosielce 2:2 GKS Górnik Grabownica
2018-11-11, 13:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Lotniarz Bezmiechowa 2:3 Sanovia Lesko
Szarotka Nowosielce 2:2 GKS Górnik Grabownica